View Single Post
Staro 15.01.2010., 22:27   #113
Hasta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 118
I sam ja nedavno kupovao mob s naglaskom na ove dvije karakteristike pa evo mojih iskustava. Samsung sam odbacio zbog lošeg iskustva sa sevisom kojeg sam imao osobno kao i moja prijateljica. Ispada kao da nemaš garanciju, a danas kad su ta mala sranja ultra kvarljiva kupiti Samsunga mi dođe kao baciti novac. LG-oprostite oni koji nemate problema ali poznanici koji imaju ove uređaje već su na "ti" sa serviserom. Ostaje SE i Nokia. Iskreno SE mi je kod telefona jeftinije klase zakon što se tiče GUI-a. Jeftinije Nokie obično imaju S40 koji po meni dosta zaostaje za funkcionalnošću premda je dosta brz i jednostavan. Nekom baš odgovara jednostavnost pogotovo ako je naglasak na samo ove dvije karakteristike. Probao sam dosta jeftinijih SE Walkman uređaja, pa neke starije K serije i na kraju mi se svidio G502. Ima Megabass i po meni odličnu kvalitetu zvuka al ono što mi se ne sviđa je njihov konektor za slušalice. Bratić vječito ratuje sa raznim prelazima, ispadanjem konektora, širenjima plastike itd.. Kod Nokije se izbor suzio na XM modele 5220 i 5130. Ovaj prvi izgleda ima gadnih problema sa firmware-om koji ni u zadnjoj inačici ne rješava probleme reseta. Ostao je 5130. Po dosta reviewa čak jedan od najboljih MP3 plajera među mobitelima uopće. Probao sam kod prijatelja i odmah ga išao kupiti. Sorry SE fanovi ali po meni ovako treba zvučiti MP3 Sad mi se čini da megabass ipak djeluje neprirodno i uzima dosta iz srednjeg i visokog spektra. Da se to isključiti ali ... Dale uključim ja to i paf. Zvuk loš, nema basa, tiho. Spojim Koss the plug i blaženstvo. Dakle po meni best buy je 5130+druge slušalice. Dolazi sa karticom od 1GB, USB kablom, zvuk razgovora odličan, kamera loša kao i sve od 2MPali to nije ni bitno u ovom slučaju.

Zadnje izmijenjeno od: Hasta. 15.01.2010. u 22:49.
Hasta je offline