View Single Post
Staro 06.01.2010., 03:22   #1
zoky21
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 103
nVidia GeForce 8600GT u novijim igrama iznenada uspori

Pozdrav ljudi,

konfiguracija:

AMD X2 64 dual core 2,5
2 GB ddr2 Crucial ballistix 800mhz u dual modu
windows 7 32 bit


posjedujem Point of view 8600GT i imam problem.Naime znam da grafa nije nešto posebno ali događa mi se u vrlo mnogo igrica da mi se pojavlju jednaki intervali zapinjanja grafike i tečnosti igre. to nije kao tipično štekanje nego baš kao zapinjanje. Teško mi je to obajsniti ali recimo vozim race driver grid i grafika je super ali svake sekunde u isto intervalu igra uspori i opet na istu brzinu i opet uspori i opet normalno i tak. Mogao bih to usporediti da kad upalite brusilicu ona je na full brzini,i onda joj date otpor pa ona uspori ali radi i onda maknete otpor i ona je opet na full brzini i tako napominjem u jednakim intervalima.

Stavio sam najnovije drivere za grafičku sa nvidijine stranice, directx je up to date, u nvidia panelu u windosima podešeno je sve po defaultu, kod odabira kvalitete ili perfomanse stavio sam na neutral tak da je podjednako i opet se iste stvari događaju.

Nebi me to ništa čudilo ali buraz ima slabiju konfiguraciju i naravno slabiju grafičku i grafika mu je u istim igricama lošija,ali nikakvog zapinjanja nema.

Pomagajte ako ikako znate..hvala
zoky21 je offline   Reply With Quote