View Single Post
Staro 20.12.2009., 14:43   #609
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
[QUOTE=fre@k;1515977]nepricam ja gluposti ja iznosim svoje misljenje treba znati razliku, da nisam upucen nebi ovo ni komentirao...s ovim se neslazem "MOžda tebi nije jasno da masa ljudi želi imati gore instaliran OS na komp kad ga kupi" a mozda zato, sto ljudi nemogu kupiti bez OS-a vec su prisiljeni uzeti, vecina kompova imas s OS-om i to je najveci problem, evo uzeo si za primjer W7 da kosta 1000kn a zasto bi neko njega htjeo na kompu ako zeli samo hardware (ali u 80% slucajvea nemozes dobiti komp bez OS-a stvarno rijetko osim ak kupujes posebno komponente),evo primjeraemmezeta, konikom, vemil na svakom kompu je bio OS instliran ja sam za starog u firmi prosle god iso traziti bez OS-a nakraju sam kupio u komponentama i slozili samo sve, uzeo orginal windowse koje su imali i stavio i ustedili smo 400kn (na OS-u) i to sam im ulozio u procesor, mislim ti isto nekuzis sta ja hocu reci, nemora znaciti da netko kad nekupuje OS ima piratluka kod kuce mozda ima licencu iz vana, ali s ovim se slazem "I vjeruj mi da je jednostavnije i puno brže prodati komp bez OS-a gore"...nemislim vise ovo komentirati i ici u daljnji OT, ovdje stajem sto se tice ovog razgovora


uvijek se može kupiti komp gore bez OS-a

i ja sam završio s razgovorom.
Gabre je offline   Reply With Quote