Točno to što je šef rekao,očito jedini razuman. Prostor za muljažu je golem, fascinantan čak. Kažem,nemam nekog razloga sudjelovati u raspravi, i izmišljati,ali zaista,postoje ljudi koji od takvog načina nazovimo - poslovanja,žive. I takve reklamacije im prolaze,zato ostatak pojede..šta je opet,reko šef.
Moram bit pristojan,ma-tor će me.
S jedne strane imaš šta,zakon o zaštiti potrošača,a s druge prijevaru ili pokušaj prijevare kao kazneno djelo. Već vidim zaključke tipa, ma daj dream koji ti je,srolaj joint,nijednoj trgovini se neće dati tužiti te radi grafe od 2 000kn. Ok,ja rekao,vi pokušavajte.
@Rout, ma vidio sam smajliće,ja se za razliku od mnogih ovdje zaista ne ljutim na mnoga pljuvanja i ironije,sprdove. Sve pet,skužio sam da si se šalio govoreći o NO i upravi. Nisam od onih,osim kad me se zaista teško i grubo uvrijedi na osobnoj razini,da idem prijavljivati postove..što se ne može reći za moje,koji su ma-torova i jelcova lektira.