View Single Post
Staro 03.12.2009., 11:14   #548
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ma Mihaela svaka čast već na činjenici da u HG-u ima volje za ovakvim oblikom razmjene mišljenja s potencijalnim kupcima.
Vec da postoji klima u kojoj netko rezonira vaznoscu ovakvog pristupa je svakako pozitivno. Kod nas je to mozda neobicno ali to je vec odavno pravilo izvan granica. Neovisno o sferi (konzumerija/pro/ind.) uobicajeno je da proizvodjaci pokrivaju se sa po nekoliko ljudi koji redovito obitavaju respektabilnije forume, te aktivno pruzaju uvid u solucije i stanje stvari, svojim sadasnjim i potencijalnim kupcima/korisnicima. U ovom slucaju radi se "tek" o izvoru prodaje IT opreme, no i dalje takvo pristustvo na forumu je itekako korisno i pozeljno

@M. Bajkovac,

Dozvolite da samo spomenem pisano pravilo u ovakvom svojstvu predstavnika u forumskim vodama :

_________________
M. Bajkovac
Hgspot
u svojstvu...

+ po potrebi kontakt
generalije u onolikoj mjeri koliko
njen opis posla smatra potrebitim

Ovo treba pisati kao sig na kraju svake poruke. Sam Avatar nije dostatna komunikacija u ovom slucaju.

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
A drugo, ti si se ovdje izložila imenom i prezimenom, a čini mi se i vlastitom fotkom, što se ne može reći za 99% ljudi ovdje (među kojima sam i ja), a koji sebe i svoja mišljenja skrivaju iza avatara i raznih nadimaka
Slazem se, daj mi BBS vrijeme nazad i odma cu pisati ime i prezime kao i tada. Ali vrijeme se malo promijenilo i takva vrsta iskrenosti za domicilne forumase nije vise jednako benigna ali i jos manje potrebna. Zato sam i molio Old Iggy-a da odustane od pisanja fantomskih imena iza kojih ne stoji


Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Bili si ovdje i predstavnici linksa i nekih drugih firmi, ne vidim zašto ne bi mogli i iz HG-a.
Gdje postoji zdravi mentalitet takvog promisljanja i nije endemican na dva pojedinca unutar firme to je svakako pozitivno. U ovom slucaju necu pisati svoje impresije i zelje, jer uvazena ih ne moze ostvariti. No bilo bi mi drago ako je njeno postojanje na forumu dalekoseznija vizija koja je kanalizirana od vrha HG-a. U tom slucaju bit ce nam na koristi. Cak i kad firma tone ili ne posluje na visini zadatka... promatram posebno individualnu kvalitetu ponasanja pojedinca zatecenom u takvoj situaciji. Kad je trebalo nesto naruciti sto je HG pokrivao kao distribucijska ruka iz vana, mladi Danijel Pavic pokazao je dovitljivost i ljubazno mi omogucio takve narudjbe. Ovo je vrlo recentno kad je kupovna moc HG-a pocela kao sidro povlaciti nabavnu anemiju punjenja polica u HG-u... pa je time vrlo pohvalno.

Danijel je recimo model kakve bi trebali traziti na svim odjelima.
Visage je offline   Reply With Quote