View Single Post
Staro 27.11.2009., 12:44   #36
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Probao si obje pa znaš ili lupaš bezveze? Taj Palit je tih kao i Gainward GS u loadu,a hladan je isto toliko.
Upravo se igram s njime (identican Gainwardov dual fan cooler) ... jako dobra stvarcica.

Citiraj:
Mislim da najnoviji ATi-jev powerplay! po tom pitanju teško itko može nadmašiti,a pogotovo ne ove GTX260 sa dva venta,po pitanju tišine i zagrijavanja.

A brža lijepo piše koliko je i gdje je,ne bih ponavljao. FYI samo ovoliko
Wolv nam je dao rezultate (kao sto si i sam rekao) koji su ipak nesto drukciji od navedenog ... cca 10-15%.

Citiraj:
Wolverine je dao svoja testiranja 5770 vs. GTX260,koliko vidim reze ovise jako u igri. Vjerojatno u budućnosti i driverima za seriju 5xxx gdje se mogu očekivati poboljšanja jer prostora sigurno ima.
Tako je.

O driverima se moze udarit cijela filozofija, sto bi bilo kad bi bilo, a u to mi se i ne da bas ulazit ... nisam Milan

Samo komentiram trenutno stanje stvari od najblizih izvora.

Citiraj:
Šteta je malo tih zakona ponuda i potražnje,ali to tako je. U mnogim trgovinama su nedostupne kako je dh napisao,u još većem broju postoji lista predbilježbi i rezervacije uz polog 100,200kn,što sam i sam vidio. Ja sam svoju dosta jeftino ugrabio ( 800kn,nova nofcata u trgovini), ali ne metodom i rabatima omogućenim za šire mase.
Trenutna situacija je iznimno losa, a bit ce jos i gora (nazalost), sto su potvrdili i prodavaci u nekoliko trgovina s kojima sa imao prilike popricati (porast cijene).

Da ne oftopichim previse, brisem odavdje (sa stovanjem)
__________________
The Secret ...
dh41400 je offline   Reply With Quote