View Single Post
Staro 23.11.2009., 23:47   #32
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
A da navedete procesore koje koristite?

Neki imaju turione neki athlone neki 65nm c2d neki 45, neki quadove, itd...

Meni sa T5500 kad je temp <=60C se vent uopće ne pali na laptopu.

Al najčešće je oko 62C, dok u loadu do 80C ide
E meni su takve iste temp...oko 62 Idle...oko 75 Load..vent se isto ne pali ako je procesor ispod 60...Sam sto kod surfanja je temp stalno oko 60,pa se vent svakih 5 sec malo upali na 1-2 sec :S....A hvala Bogu imam tipku za "silent mode",tad se proc spusti na 800MHz i na 0.8V...za surfanje dusu dalu...tad vent uopce ne pali

Inace,proc je iz potpisa...Turion 64 X2 TL-60
Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
Je čak i malo gore na stolu pošto ima samo otvor na lijevo nema ispod otvora, ali who cares zbog temp do 80-81 (jezgre, cpu mi uvijek malo niže) se stvarno još neću zamarat koliko za sad najviše ide, nije bajna ali ne ide niže kad se nešto stvarno radi...
ma ja sam se kod tebe zacudio zato sto je tvoj nova arhitektura pa sam mislio i da je puno hladniji...da bi i kada je na krevetu trebao biti relativno hladan...Al' eto,vidim da je i De5str0yer-u na T5500 temp oko 62 u Idleu pa je to onda ocito i kod svih procova...

A hbg,ni ne moze biti manja,kad ja vidim da je to mali tanak hladnjak,sa bakrenim toplovodnim cijevima te bakrom na "ispuhu"...a mora hladit chipset,grafu i proc...a jedam vent je... E da mi je integrirana(iako je i ova neki hibrid) kontam si da bi temp bile nize ,al' kog briga,to su u redu temp i tocka
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote