View Single Post
Staro 22.11.2009., 13:52   #1582
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,543
Citiraj:
Autor Mac_F Pregled postova
Misliš da ga prvo instaliram na externi disk, pa samo prekopiram na interni? (copy partition)
Da li se 10.6 može instalirat na 4GB katicu?
Mislim da ti treba barem 6Gb.
Ostavi si MBR sistem diska i napravi fat 32 particiju na koju ćeš staviti OSX.

Da bi mogao instalirati OSX SL na MBR disk morašp u sistemskom folderu na OSX install DVD-u zamijen iti OSInstall.mpkg file sa onim koji ti omogućuje instalaciju na MBR - naći ćeš ga na netu - googlaj 10A432A MBR osinstall.mpkg file ili Modified OSInstall.mpkg for MBR ako imaš 10.6 retail disk SL-a.
OSInstall.mpkg se nalazi na: Mac OS X Install DVD/System/Installation/Packages/

Zamijeniš file na dvd-u i moći ćeš instalirati na MBR disk


Citiraj:
Autor terminator152 Pregled postova
evo i mene da se javin,nakon 5 dana i nešto noči na mojoj je konfi iAtkos i to na starom ata HDD.No evo i problema kernel panic pri bootu,dakle blokada digao sam preko onoga voodo odnosno odabrao sam chameleon 1 jer pisalo je da radi na vecini konfa pa nisam ni pokušavao cameleon 2.E sad kad podignem sa -x cpus=4 busratio=20 podigne se OX.Sad dalj radi grafa,radi mreža,shutdownn, ne radi zvuk koji je btw viaHD na pločki,gdje sam ja to zgriješio i dal je moguče to sredit na samom OX ili boot nanovo i drivere npr za zvuk dal je to moguče popravit i kako inače imam retail OX SL koji sam mislio staviti preko ovoga ako se da naravno.....pomoč
Koji ti je zvučni chip na ploči?

AKo ti ovo bude radilo sve nema smisla sve ponavljati i stavljati retail.
Mada ne znam zašto si stavljao voodoo kad tvoj sistem podržava vanilla kernel?
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 22.11.2009. u 14:14.
Roberto je online