View Single Post
Staro 13.11.2009., 21:02   #364
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Evo me ponovo,sa svjezim win7

Imao sam ja backup win7 sa acronisa ali kad sam vratio image(to mi je bila zadnja sansa da spasim sve) sve je poludilo,interent nije vise uopce radio,slika se doduse vratila ali mi je pisalo da su windowsi modificirani od strane nepoznatog izvora i da ih treba ponovo aktivirat,a jedina opcija je bila reinstall....

popiz... sam,jer mi je i image windowsa sam od sebe nestao sa kompa nakon sto sam ga koristio...uglavnom,teska jebada,i ozbiljno razmisljam da kod iduceg problema kazem cao win-u7 dok ne dode sp1...

u 12 dana koliko ga koristim morao sam ga rusit 4 puta zbog razno-raznih problema a recimo xp nisam morao reinstaliravat dvije godine,i image je uvijek pomogaoo kad je trebalo...

da ne kazem da otkad sam presao na win7 nisam uspio sa niti jednim programom sprzit dvd(@ mod - odnosi se na filmice i slike sa fotica) a uredno su mi obe przilice radile na xp-u...

moje preporuka drugima je da ako su zadovoljni sa xp-om ili vistom koje su si sredili da rade kako treba,da se kane windowsa7...omjer dobivenog uzitka i novonastalih problema je neisplativ za ljude slabijih zivaca,ja medu njima
VulcanRaven je offline   Reply With Quote