View Single Post
Staro 12.11.2009., 12:57   #285
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,057
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Cekaj malo prvo govoris da te fakultet ne nauci nicem korisonom nego sve mora firma, onda veliš da svaka firma mora dodatno skolovat posebno za sebe i onda na kraju kažeš "oni koji su se vjezbali u prakticnim poslovima za vrijeme faksa lakše nalaze prvi posao" mislim skaces sam sebi u usta, ako samo sama firma zna kaj joj treba i moze šljakera iskoristiti kako treba samo ako si ga sama educira onda kakve veze ima što je taj radio sa strane prije toga a posebno ako je to bilo uz faks...
Ma stvar je u tome da na FER-u možeš biti pasivan student koji uči onoliko koliko je potrebno da položi predmet (ne kažem pritom da nauči za dvojku), a možeš biti i aktivan da se uguraš u razna projekte (http://www.fer.hr/projekti/domaci). Prva vrsta će nakon faksa znati hrpu teorije i malo prakse, a postoji i velika vjerojatnost da ta praktična znanja ne budu od koristi budućem poslodavcu (student zna php, a poslodavac traži asp). Druga vrsta će naučit jako puno korisnih stvari i zbilja će biti alfa i omega. Mislim da tu najviše profitiraju elektroničari.
generic je offline   Reply With Quote