View Single Post
Staro 10.11.2009., 21:45   #111
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Meni je sve na high, 1600X1200 bez AA, nemam problema sa stabilnosti. A konfiguracija mi je slaba još

Da ne flejmamo Nvidia vs. ATI

Willpower utječe na količinu stamine, zato ga je dobro nabit svim likovima bar umjereno, ne samo magevima (kojima mora biti ogroman).

Napravio sam grešku što sam forsirao dva lika sa štitovima (ja i Alistair+Leliana i Wynne su mi bili party), nije imao tko nanositi štetu u meeleu (bolje je kad je jedan dual wield ili two handed, a drugi tank sa štitom koji taunta i privlači paljbu).

Party za drugi prolaz će mi biti dalish elf mage, specijaliziran za blood mage i healer. Uzet ću još Morrigan, Shalea i još razmišljam između Stena, patuljka i onog elfa, rotirat ću ih vjerojatno (Sten i patuljak tako i tako koriste istu opremu). I igrat ću evil put sada Mage sa svojim golemom, nekako mi je baš prikladno.

Par savjeta - skupljajte corpse gall (18 komada), garnet gemove (10 komada), deep mushrooms (20 komada), trebaju vam za par questova sa boardova, a nije ih toliko lako naći kasnije.
Jackson je offline   Reply With Quote