View Single Post
Staro 06.11.2009., 14:58   #139
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Evo follow up, riješio jučer sve za sat vremena, i OS i driveri. Instalacija svega prošla bez problema i laptop je za preporučiti svim nezahtjevnim korisnicima. Pogotovo gledajući cijenu.

Ekran je dobar, filmovi izgledaju sasvim dobro za jedan laptop, brzo se radi s njime (dobro istina, ja sam ga malo tweakao), tipkovnica je malo tvrda i kratkog hoda, ali uz malo navike sve šljaka bez problema, touchpad je jedan od boljih koje sam probao u zadnje vrijeme. Baterija je klasika, 2 sata gledanja HD filma bez problema odradi.

Mane su te da je malo preplastičan, imam dojam da će se brzo raspasti. Ekran u mraku dosta blješti kao i svi glare ekrani, ali ipak kad već tražimo mane...

Ne znam zašto ljudi seru po toj marci laptopa. Ovaj moj se može svrstati uz bok hp-a od 4-5000kn. Valjda mi je 100 laptopa prošlo kroz ruke u servisu + pokoji na poslu i mogu reći da "nit smrdi nit miriše" u odnosu na ostale. Naravno da se ne može mjeriti s Toshibom ili jednim jedinim THE ONE Thinkpadom, ali za prosječne potrebe korisnika je čisto dobar.

Samo se nadam da mi neće početi krepavati jer ovaj Manor ne izgleda sasvim pouzdano + tražio sam ga 2 sata dok ga nisam našao, a ono neka šupa... držte fige.
Guls je offline