na početku je malo čudna jer je stalno kao da ne radi glatko (možda je to samo meni...), ali poslije se naviknete
okoliš je pustinja i početak je čudan
malo mi je glupo što se može raditi samo jedan po jedan zadatak (možete uzeti više, ali kad jedan završite treba otići po xp i plaću)
oružja i itema ima dosta, a dobivate ih od protivnika (diablo stil tj životinja vam da sniper ili pare

) ili pa kupite u trgovini, ali do sada sam dobio bolje od protivnika
i da, ima običnih itema i speciala tj unique koji su bolji
sniper FTW
kako sam vidio možete nositi do 4 oružja odjednom (+ inventory koji je dosta malen i gdje su sniper i medipack isto veliki)
igra ima i malo humora, a ima i teških i lakih dijelova zato pazite da ne zalutate u krivi dio mape
i btw
ono što me najviše živcira
ja sam bio level 5, pucam na level 3 ubijam sa 2 metka puške cca 30 dmg po metku, pucam na level 9 i ne radim skoro ništa, 1 dmg po metku
svi protivnici koji su viši level od vas su jednostavno nadmoćni i nije tu uopće fora koliko ste dobri
sa level 6 nisam mogao ubiti level 9, sa level 7 sam ga ubio za 2 minute (naganjali smo se), sa level 8 za 20 sekundi (cijelo vrijeme isto oružje)
ima i skill-ova, ali su dosta loše složeni...