18.10.2009., 16:04
|
#252
|
Avocado
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,853
|
Citiraj:
Autor thedream
Mislim da bi svejedno onaj energon Inter-tech 650 morao isporučiti bar 450 pravih W i pogoniti veliku većinu (osim eventualno GTX285) singleGPU kartica na tržištu,za 250kn,vjerujem da se isplati. A novo je i ima garanciju.
http://www.caseking.de/shop/catalog/...tt::12401.html
550W na 12V,treba vidjeti oscilacije napona,buku i samu stabilnost,odnosno izvedbu pri nekom jačem opterećenju. Ne bih trčao pred rudo, LC Power me znao jako ugodno iznenaditi sa jeftinim modelima. Ovo je čini mi se najbolje bang for buck napajanje na našem tržištu.
Bez uvrede tu sad nekome,ali nemojte se zaletavati sa izjavama. Nažalost rizik je uvijek tu,a i samo 2xSATA mu ne idu na ruku. Ali za manje zahtijevne konfe,bingo. 250kn.
Čitao sam te postove,ali više vjerujem praksi,ako cele kaže da mu nije nešto,vjerujem - ali opet za 250kn i manje zahtijevnu konfu moralo bi sve držati tip top. Uvijek je dilema kad postoji Fortron 400W PNF za 180kn polovan,njuškalo ili gdje sam ga već vidio.
|
Uz onakve heatsinkove u napajanju, sumnjam da se malo grije.
Dobro, ja sam preporučio, na njemu je da odabere što će nakraju. Kvaliteta neupitno loša, za tu cijenu ne može tražiti više. Samo da ne bude nismo znali 
__________________
Spoiler alert!
|
|
|