View Single Post
Staro 06.10.2009., 09:52   #147
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473



2) Ja sam ga slucajno nasao na zombiju
3) Ima 1 kod workshop substationa, jedno 8 mercenarya je tamo i ako im das hranu dozvole ti da budes tamo s njima. Tool je otraga kod kontejnera gdje ti njih trojica sijede.

btw to ti je usput kad ides na mjesto gdje se srusio mislim da je 2. helikopter (ona neka paranormalna strujica se vrti okolo njega i baca stvari na tebe)




btw jel mi se isplati upgrejdavati GP 37 pusku? to je ona crna sa vec ugradenim scopeom
-->
Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova
2)oni skeneri za znanstvenike [tri komada]je to ovako idem uokolo ubijati zombije, stalkere i bandite pa mi se mozda posreći da netko ima koji?
3)alat, prokleti alat...gdje ga nabaviti...i jedan i drugi repairman mi ga zicaju a ja ga apsolutno nisam vidio igdje u prva dva sektora



2) Ja sam ga slucajno nasao na zombiju
3) Ima 1 kod workshop substationa, jedno 8 mercenarya je tamo i ako im das hranu dozvole ti da budes tamo s njima. Tool je otraga kod kontejnera gdje ti njih trojica sijede.

btw to ti je usput kad ides na mjesto gdje se srusio mislim da je 2. helikopter (ona neka paranormalna strujica se vrti okolo njega i baca stvari na tebe)




btw jel mi se isplati upgrejdavati GP 37 pusku? to je ona crna sa vec ugradenim scopeom
veve je offline   Reply With Quote