View Single Post
Staro 28.09.2009., 18:36   #227
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Ja nisam ničiji advokat,pa te molim da razgovaraš kao sebi ravnoj osobi ovdje na forumu - gdje smo svi isti članovi.

To je prvo. Drugo,ako si uočio da je tome tako,zašto nisi reagirao? Nego si par puta kod kuće opsovao,pustio vodu na WC-u,sve i dalje izgurao do kraja, i sad si to što jesi,i zarađuješ s tom korupcijom,nepotizmom i kriminalom kruh?

Zašto si to kvragu studirao? Ili zašto ljudi promet uopće studiraju,kad ih promet ne zanima 1% ? To je pitanje za milijun kuna.


Posljedica i odraz stanja društva u kojem se nalazimo zadnjih 20g je i ovakvo stanje IT sektora koji nije mogao biti pošteđen,ja sam iznio svoje mišljenje o krizi u HG-Spotu,jer su 2008. godine,u izvještaju za 2007. imali abnormalne rastove za koje nisu dali objašnjenje,i tu već taj balon lagano puca.

Ništa više,ničim se ne prsim posebno,što drugi tu nemaju sa FER-om ili nekim drugim faksom,i ničim ne umanjujem nekog drugog,samo želim pristojnost. To je sve.


A ako je zaista,ponovit ću,sve tako kod nas na EFZG-u šljamavo,pa kvragu onda su svi debili ovi klinci,a i bivši stari ekonomisti,koji su takav škart od faksa završili,i koji su ljudi od pozicija.

Vrlo vjerojatno je i Rohatinski,samo nepotični tutlek. Možda i Jurčić, Crkvenac,Vedriš,Kalogjera ima ih milijardu kod nas Bogu hvala. I svi su tutleki,sa EFZG.

Of course..možemo sad natrag na temu.

@ ludi đuka - nešto sam ti rekao,idući put će tor ovdje biti. Sjaši. Imaš u velikom postu linkove,imaš tekstove koje ja osobno nisam pisao,nisam sponzorirao,i koji jasno govore što se HG-Spotu desilo od 2007-2009. Ako ti iz toga ništa ne vidiš,meni je jako žao.

A objesim ja i tvoje znanje o računalima,on će uvijek proći sa diplomom FER-a bolje nego ti,pa nek ne zna spojiti 2 SATA kabela od MBO do pržilice ili harda. Nemoj si laskati,ovo nije država znanja.

Ovo je moj zadnji post na ovoj temi, takve rasprave koštaju , a ja sam platio 4g studiranja,tonu para za knjige, spizdio 5g života na faks i već evo drugu na magisterij,koji baj-d-vej,čudo?! isto košta..i to 6 000 eurića.
Pa ako te šta zanima mad duke,kreni tim stopama,ili nemoj.

Ali flejmati se nećemo,to je ispod razine moje guzice. Ali,treći put,o svemu možemo normalno.
thedream je offline