View Single Post
Staro 18.09.2009., 14:18   #28
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Da radi brze, novi 6.5 Wm manje trosi rama od 6.0 i 6.1 ali omnia ima bar koliko sam ja citao nesto brzi proc (sad koliko se moze naci infoa na netu o procesorima Marvell aka Intel vs Qualcomm, dok pak Qualcomm ima manju potrosnju itd ) od xperie i diamonda te ima nesto manju rezu ekrana tako da tu jos smanjuje opterecenje hardvera...
Omnia nema HW tipkovnicu, vidljivost ekrana na danjem svjetlu je kaos. Na suncu je nemoguće išta vidjeti. Da mi ju netko da, bacio bi ju pod kamion. Jednostavno je trash...
Diamond je precijenjen.

Citiraj:
Autor karlanal Pregled postova
ako ti je baš potreban ogroman ekran i ako misliš gledat filmove na mobu kupi touch HD, inače se baš i ne isplati jer je jako nezgrapan
Ne samo to nego tipke za pojačavanje i smanjivanje zvuka na rubu mobitela su toliko osjetljive da ih je praktički nemoguće ne stisnut prilikom bilo kakvog rukovanja s mobitelom.

Nikada ne bih uzeo mobitel bez hw tipkovnice u bilo kojem obliku. Do sada sam imao Tytn II a sad Xperiu i njoj dajem svoj glas jer je fenomenalan smartphone. Inače, da ne bude sumnji, Xperia je također HTC (Kovsky).
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote