View Single Post
Staro 10.09.2009., 16:00   #229
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,756
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
@ Joke & ostali
kako se (i u kojem roku) mijenja taj profil: prijavom kvara ili je dovoljno teti u službi za korisnike to reći ?

Naime, meni je promijenjen profil kad sam naručio probni period maxTV i stoji kao takav još uvijek, iako sam MaxTV otkazao prije cca 20 dana.

Ne bi li se on trebao automatski promijeniti (vratiti) na početnih 4 mbita koliko imam po ugovoru.


edit: zaboravio sam reći najbitnije: da je brzina ostala na 1,7-1,8 mbita, koliko je ostalo "slobodno" nakon što je svoje "uzeo" maxTV
Citiraj:
Autor Joke Pregled postova
Eto vidis to je to.. Ali oni iz supporta te vozaju danima/mjesecima da tvoj router nevalja itd.. Uglavnom te profile na dslamu odraduje automatika koja jako lose obavlja taj posao i onda je potrebno da tamo onaj koje na centrali to rucno sredi.. Sta se tice mjenjanja profila mene su vizali dva mjeseca skoro i onda sam preko ovoga sta ga znam sta radi ko tehnicar u t-coma direktno pricao odma gore sa ovim na centrali i sve je bilo rijeseno u 5 minuta! Znaci samo preko veze izgleda drukcije ne ide, jer oni u supportu su mutavi uvijek iste stvari govore a kad ne mogu rjesit problem i vide da nisi neki balavac da ne znas o cemu se radi onda kazu zovite kasnije i slicne stvari (meni cak par puta prekinuli) a na pocetku kad zoves kaze automat tebi da ne prekidas vezu eto toliko o tekomu i njihovom supportu!

samo obavijest za buduće iste/slične slučajeve

kako mi nije bili bitno, a i godišnji su bili, odlučio sam čekati da vidim kako će se razvijati situacija ako čekam t-comovu automatiku da promijeni profil

uglavnom, do prije 4 dana, ništa se nije promijenilo (nije mi vraćena brzina na početnih 4 mbita) - znači prošlo je skoro 45 dana od odjave maxtv probnog perioda, pa sam lijepo nazvao SZK i prijavio kvar

i lijepo odmah sutradan (inače kažu da je rok 48 sati) mi je promijenjen profil, odnosno vraćen početni (ugovoreni)

slabo i ništa od te(koma) njihove automatike
E-mil je offline   Reply With Quote