View Single Post
Staro 22.08.2009., 15:59   #689
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,850
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Nisam ni rekel da ti ili neko drugi treba preći s C2Q na Core i5, tj. LGA-1156, ali kad je stigel Core i7 bilo je na ovom podforumu itekak ljudi koji su prešli s brutalnih C2Q mašina na novi Nehalem.
Isti slučaj bude i u ovoj ili onoj mjeri s LGA-1156. Odvrti si pokoju stariju temu, da vidiš s kakvih se sve konfiguracija prelazilo na Nehalem.
Ma to mi nikad neće bit jasno, taman da i zarađujem bijesne novce u ovo recesijsko vrijeme, radije bih si novce ostavio na računu nego mijenjao nešto što je odlično za nešto hiper dobro... Al oke, tak nekome nije isto jasno zašto imam vodeno hlađenje i zašto stalno rastavim komp. Iz gušta... i ne može mi nitko pomoć, može samo koja osoba ženskog spola bit ljubomorna
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote