View Single Post
Staro 15.08.2009., 13:47   #13
P1xel
Premium
 
P1xel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 25
Citiraj:
Autor P1xel Pregled postova
Za sada, moja ne informirana vizija je slijedeća:
Quoteam ovo zato što sam rekao da sam dosta neinformiran, pa ako ste uvjereni da je GTX275 idealan za mene, onda idemo s GTX275 i malo mijenjamo pravila igre

- www.adm.hr
- time limit ostaje isti, do početka 9. mjeseca bi bilo idealno da priča bude gotova, nije bed ako su neki dijelovi trenutno nedostupni, time limit ćemo malo pomaknut
- AMD ili Intel, sada stvarno nemam blage
- GTX275 (ako stvarno vjerujete da je rodena za mene...)
- za 2 god kupujem best-buy grafu za 1200-1400kn svoje love ako se za to ukaže potreba

Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Čudi me uopće da igraš na 1680x1050. Svi progaymer wannabe igraju na ultralow details i na 800x600
Nisam 14-godišnjak koji je wannabe pro, ja jednostavno određene online igre, takozvane "eSportove", gledam kao upravo to: Sportove. Dosta djece trenira nogomet, pa im nije u interesu baviti se njime profesionalno, ali im je u interesu napredovati uz zabavu. Isto tako, idem u teretanu 2-3x tjedno, a nisam wannabe pro bb -.-

Jednostavno, meni jednako zadovoljstvo predstavlja gledanje demo-a kao što nogometašu predstavlja gledanje tekme.

I nemoj misliti da si me pogodio u živac, jednostavno sam navikao braniti svoje, drugima nerijetko čudne stavove
__________________
.
P1xel je offline