View Single Post
Staro 20.07.2009., 19:19   #2971
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Delta S4 Pregled postova

Session 9 (2001.) - u ovom se filmu vidi koliko veliku ulogu režiser ima u stvaranju filma. Vidio sam desetke, možda i stotinjak horrora/trilera koji su stravično pošli po zlu upravo zbog toga što režiser nije bio dorastao obrađivanju priče. U njihovu obranu ovakve je priče gotovo nemoguće pristojno obraditi u filmu. Pogodnije su za knjige. Upravo zato me se ovaj film jako dojmio. Majstorskim režiranjem stvorena je nelagodna atmosfera koja se provlači od prve do zadnje minute filma. Napeti odnosi među likovima, koji su u biti prijatelji, suptilno su objašnjeni i razrađeni te stoga djeluju prirodno i gledatelja još više unose u priču. Čak me ni "Ejč"(David Caruso) nije uspio naživcirati (u ovom filmu nema naočale pa su mu iritantne geste svedene na minimum) Horroroljupci ne smiju propustiti ovaj film. Dajem mu ogromnu osmicu. 8/10
Solidno,al to je više ovak,mentalni triller s super atmosferom,pogledao sinoc na tvoju preporuku i zadovoljan sam,dajem ipak 7icu jer ru osmice/devetke rezervirane za remek djela samo(desetka ne postoji tj josh se nije napravila )
trouble je offline   Reply With Quote