View Single Post
Staro 17.07.2009., 21:50   #252
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
1.Jučer sam kupio mobitel u T-mobilu i pošto sam prije nego sam išao kupiti čitao postove na ovom forumu, baš sam dobro pogledao da nema onaj razmak na spoju u gornjem desnom kutu i nije ga bilo, ali danas vidim da ima razmak jedno 2 mm (samo na tom gornjem desnom kutu). Mobitel mi nije ispao ili nešto slično pa neznam kako je to "samo od sebe nastalo" - naznam da li da to uopće idem reklamirati jer zasada sve ostalo (osim GPS-a) radi ok....... da li i vi ostali imate taj razmak u gornjem desnom kutu? Osim toga u ponedjeljak dobivam invisible shield pa neznam da li da ga stavim ako će se taj razmak možda još povećati....


2.Što se tiče navigacije kada stavim da koristi samo integrirani GPS nikako nemože naći satelit, javlja da GPS ne radi dobro u zatvorenim i ograđenim prostorima a ja na čistini, pa na krovu zgrade...... kada uključim A-GPS i mrežu nađe me ali malo neprecizno (100-200 m) najbliže do 50 m, a i kada stojim na mjestu ona crvena točka skače okolo ko da se stalno teleportiram
prošao sam pola grada i sve isto, neznam zašto nikako ne radi bez A-GPSa i mreže. Jel to oni u T-mobilu nešto namjeste da moraš koristiti A-GPS da ti skida sa računa..... da li se može reklamirati to što nikako nemože pronaći satelit ako se stavi da to radi samo preko integriranog GPS-a?
Ma nitko ništa ne namjesta, paranoican si, mobitel je takav kakav je(IMO, smece)
A-GPS se koristi da skines pozicije satelita pa ih on lakše pozicionira, bez njega pronalazak satelita traje, nekad i po par minuta.
Ovaj tvoj problem mi smrdi na shebanu aplikaciju(kojoj nisi rekao ime..), probaj garmina...

Za odvojenu masku kontaktiraj ovlašteni servis(NE t-mobile) i ako ti se posreci, mozda dobijes novi uređaj
tech je offline   Reply With Quote