View Single Post
Staro 06.07.2009., 07:38   #96
ivan_karlovac
Premium
Moj komp
 
ivan_karlovac's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: karlovac
Postovi: 111
Imam u zadnje vrijeme velikih problema sa svojom X48-T2R UT. Na njoj je e8600 4X2Gb ocz ddr2 memorije. Ništa nije OC sve je na default postavkama. Od početka sve radi malo čudno ali ovih dana je doseglo vrhunac svako malo gubim jedan disk jednostavno nestane pa moram gasiti komp da se "pojavi", osim toga dosta ćesto bi baca BSOD i resetira se. Od početka mi nije htio raditi raid to sam bio pripisivao diskovima ali kod čovjeka kojem sam prodao raid radi već 5 mjeseci bez BSOD. Kada pokušavam ići na net jednostavno nemam na početku internet tj. niti jedna stranica se neda otvoriti, komp nije nikada bio upaljen dok grmi i svi kablovi su ištekani iz njega jer sam imao loših iskustava sa gromom pa pušem i na hladno. Zvao sam hgspot da vidim gdje da ju nosim na reklamaciju jer sa posuđenom MB nemam problema znaći nešto ne valja u MB hgspot veli da ju nosim u senso ali jbg. tamo se nitko ne javlja od četvrtka niti na jedan broj. Zanima me da li je itko tko ima ovu MB a kupio ju u hgspotu gdje ste ju nosili na reklamaciju ako Vam je nedao bog bila riknula. Oprostite na dugom postu.
ivan_karlovac je offline   Reply With Quote