View Single Post
Staro 29.06.2009., 19:55   #382
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Majo Pregled postova
NIJE MOGUCE staviti 8800GTS u 3Sli,jer ima samo jedan Sli utor na njoj,dok kao sto vidis,GTX260 moze,jer ima 2xSLi utora na njoj.Ove GTSice mogu ici samo u Sli,ali nemogu ici u 3Sli,jedino da stavis 2x8800GTS Sli + 8800GTS za obradu fizike,druge ti nema,tako da se nemoj zaletavat s kupnom .
Hehe ma znam da se nemože u 3WAY, pa fizički se nema kam zaštekati!
O kakvoj kupnji ti govoriš ?
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Još bolje. Dosta ljudi bi se igralo malo sa SLI a nema se Quada.

Ja sam jako zainteresiran za rezultate (gayming, ne sintetika ), još ako bi kolega radio testove sa max OC procesorom i onda na 3.0GHz da vidimo koliko će slabije biti performanse.
Eto zasad vrtim sintetiku, sa procem na 4.0GHz ! A jebiga pa quad bi dobro došel al koga nema bez njega se može....

Reci kaj od igrica...imam FARCRY 2 i BIA: HH ! Budem sve poslikal pa stavim, al nije baš bajno kak sam mislil...bar sintetika al to je proc kriv!
danc00 je offline   Reply With Quote