View Single Post
Staro 22.06.2009., 01:06   #227
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
sta tebe briga koliki je chip ako tros/grije se u rangu konkurencije te daje iste performanse. Kao i one fore kada je izasla 4850 da je eto ati napredan a nvidia samo prepakira g92. Bemti tko je atiu kriv sto oni ne mogu jedan chip lagano modificirat godinama i tako pratit konkurenciju nego moraju bacat lovu na skupi r&d

Kod grafa se sve svodi na to koliko kosta, koliko se grije, koliko buke pravi dok se rjesava te topline, ima li problema sa sofverske strane i ajde recimo to koliko trosi. Nekome je bitnije jedno, nekome nesto drugo ali u osnovi svatko normalan gleda sve. A tako niti je ati toliko superioran niti je nvidia nesto posebno slaba.
Fanatizma oko njih dvoje ce uvijek biti i ne ocekujem da to prestane ali ajde barem prestanite zvucati kao PR roboti

Zbog ovakvih stvari popizdim i thedream bio si u pravu - lagao sam da cu kupiti 4770. Ovi fanatici su me od toga odgovorili. Kako mi je 260 overkill za 720p biti ce gts250. Sad se jedino postavlja pitanje koji sam k prodao ovu gtxicu i samo si nabio 50kn troska kupovine nove grafe koja nit je brza niti tisa niti hladnija a bome nit manje trosi
greg SE je offline