View Single Post
Staro 21.06.2009., 12:22   #212
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Trenutno je takav hype na forumu i budi siguran da će cijeli razred 13godišnjaka prije kupit 4770 nego 4870 jer su to na threadu o 4770 pročitali, a niti tko od njih ne može clocknut karticu kao omega, niti klinci imaju poslovne mogucnosti dobaviti takvu karticu kao omega.

Za pola godine će izaći cijela nova paleta RV-ova,sigurno bar četvrtinu bolja nego sadašnja,tako da je to rupa bez dna i priča koja ne drži vodu, postoje dvije vrste ljudi na forumu, jedni koji čekaju dovijeka da nešto izađe i nikad ništa ne kupe,ili sad recimo kupe 7600Gt jer su po 100kn,a oni su je čekali još od 1400kn..i druga grupa je toči-vozi ekipa,koja skupi lovu,ode u dućan i ne zamara se.

Kakvo čekanje,i čemu. Da mogu bolje 3DM Vantage odigrati?

Nova 4770 je cijenom kao nova 4870,a performansama nije ni blizu. Gola kartica,ne clockana,jer se i 4870 clocka 1000/4000 pa imaš wruuum efekt.
I opet,čemu.Za koju igru. To je samo za potrebe vječnog prepucavanja i bencha.

Normalno da će iole iskusniji korisnici uzeti 4870 po sadašnjoj cijeni jer dobivaju fenomenalnu karticu,spram ove 4770 koja dere po nekoj kvazi predatorskoj cijeni od 800kn,da vidi jednostavno koliko će je ekipe naivno nabrzinu pokupovati. Jbga netko možda baš hoće tu karticu jer hoće tišinu,hladnoću i 40nm za clockanje. Osobno kad se radi o igrama,to mi nije glavni preduvjet za kupnju VGA od 1 000kn.
Kad su izbori?Ja glasam za dreama

I baš slucajno ja imam 7600gt koju sam uzeo za 100 kn, ali necekam nikakve grafe jer nemam vremena za igre, a i kad bih imao, nema igre koju bih igrao...mozda PES10 budem.
Naigrao sam se 3DMarkana vec, presao sma ga minimalno 50puta, i znam ga napamet. Uvijek pobjegnem onom zmaju/zmiji iz vode

p.s. mislim da bi sada x1950pro/gt i 7900gs trebale ici po 100 kn, da pomaknemo granice, jer di cemo zgurat polovne 4870 kad 3870 jos ide po 500-550 kn
Halos je offline