View Single Post
Staro 03.06.2009., 16:49   #105
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova
a koja je razlika između evga NVIDIA GTX 260 i zotac? mislim ono, wtf? ovo ti bas ne stoji, pa necu neznam sta radit s njom, jednako cu se igrat i na zotacu i na gainwardu i na gigabyte-u i na xfx-u i na evgi... naravno to sve ovisi od komada hardvera do komada hardvera, ok ako se radi o napajanjima ili maticnim plocama, to nikako nije isto, ali ne mozes mi traziti 100kn vise za grafu samo zato sto na njoj pise asus ili evga i zato sto zbog toga postoji 2% sanse da cu joj moci dici jezgru za 5MHz vise u odnosu na neku drugu...
Jos veca debilana mi je kad netko kaze 'eto na nabavi je toliko ali je nedobavljiva pa ja trazim vise'...
Ovo pravilo nabava.net-20/25% je najvise usmjereno na one koji su sentimentalno vezani za svoj hardver pa nakon godinu dana trazi 100kn manje za svoju omiljenu graficu i tome slicne stvari, sto je sasvim u redu i mislim da je pravilo na mjestu.
Brzo posali mail doticnim firmama da skinu cijene svojim karticama jer ti mozes kupit Zotaca jeftinije!

...sto tu covjek nece sve procitat
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline