View Single Post
Staro 29.05.2009., 01:16   #29
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
To sto si se ti navukao na raspravu je tvoj problem, a drugi problem je HDD od 500GB dati u bescjenje jer je to bajica tako zamislio. Tko kaze da ga mora prodati u roku 5 minuta, stavis neku cijenu koja tebe veseli i nakon par dana pocnes lagano spustati kad vidis kako trziste dise.

I da, po meni 200kn koliko ti kao takav cijenis taj disk je subjektivno smijesna lova za HDD od 500GB. Pa ti misli stogod hoces.
Mislim da nisam samo koji misli da su komponente bez gare (kritične) i korištene daleko manje vrijedne nego nove sa garancijom, bez obzira koliko to "apsurdno" bilo
Citiraj:
Procjene su totalna debilana trznice i svatko iole pismen moze u roku nekoliko minuta saznati koju lovu moze dobiti za odredjenu komponentu citanjem par stranica "prodaje"...moderator treba procijeniti sto je za stvarnu procjenu, ako je nesto stvarno rijetka biljka, a sto glupost i odmah to sasjeci u korijenu, tj. obrisati thread u samom zacetku.
To mi je OK sa novijim HW koji se češće prodaje, ali malo stariji hw i onaj koji se manje prodaje definitivno treba ostavit na procjenu
Baja 001 je offline