View Single Post
Staro 27.05.2009., 21:04   #9
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758
Citiraj:
Autor SnakePriest Pregled postova
npr stavis neku komponentu na prodaju npr HD4830 za nekih 600 kn i onda ti dode neka seronja i napise ti u postu da ima neka HD4770 za 700 kn koja je bolja od 4830...neznam dali je zastvarno bolja ali ja dajem samo primjer cijene i komponente...i zbog takvog jadnog komentara prodavac popusi hrpu mogucih musterija.ali ovo je bio stvarni dogadaj...prodavao sam Gainward 4670 za 450 kn i onda mi dode (necu ga imenovati,prepoznat ce se on sam) i kaze kako ima u Diskont24 Sapphireova za 500 kn blabla,pa ako ima tamo za kupiti onda odi.drugo,ja sam hvalio njegov hladnjak kako je u idleu 33 stupnjeva a u loadu ne prelazi 55 stupnjeva i onda dodes ti Baja i kazes da je taj hladnjak u qurcu jer je homemade i da je bucan bla bla....jesi li ti ikad imao stock kuler u grafickoj koji je odlicno hladio a da je bio tih???jer nemozes imati odlicno hladenje i da je tih...pogotovo stock.e pa ja sam onda zbog principa prodao grafu clanu Ddario koji je ujedno i dosao meni doma po grafu za 350 kn jer se samnom da sve dogovoriti kao i uvijek.vjerujem da se sa svim prodavacima da dogovoriti ali zbog takvih komentara onda nitko ne zeli robu koja je popljuvana bez obzira dali je u odlicnom stanju,sa garancijom itd
Svi bi se trebali drzati pravila -u tome lezi sama srž ovakvih problema. Gomila ljudi registrira se na forumu samo radi trznice i jos ujedno ne procitaju niti pravila, no isto tako ne pridrzavanje pravilima se događalo i kod 'starijih' clanova...
Ako je najjeftinija takva grafa na trzistu 500kn, pa jebemu mater ne mozes ovdje trazit ti za svoju polovnu 450kn kad je najniza cijena na nabavi.net - 20% = 400kn. Ne vidim u cemu je problem. Nije u redu da ti netko rusi cijenu i spama po oglasu, no samo je potrebno drzati se danih pravila. Evo npr osobno sam prodavao hrpu stvari i nikad mi nitko nije uletio sa nekakvim glupim komentarima niti spominjanjem nabava.net. Ako ti svoj komad hardvera cijenis vise no sto prema danim pravilima tznice ovdje mozes dobiti za njega, pa nemoj ga prodavati ovdje. Imas aukcije, njuskalo, plavi oglasnik, newse, biraj.
bluefluid je offline