View Single Post
Staro 20.05.2009., 21:08   #90
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
To su cigani a ne firma ! ( bez uvrede romskoj zajednici )

Đubrad jedna lihvarska, lopovi i mutikaše, dabogda ih grom opizdio i firma izgorila, dabogda bili slučajna meta kojeg terorističkog napada ili nek bude potres na toj adresi, bilo šta, sam da pocrkaju !

Smradovi !
U zadnje vrijeme se svako malo pojavi na cjeniku vrlo povoljna stvar u vidu MBO, GPU itd... koja kad to naručiš MISTERIOZNO NESTANE sa cjenika !!


Lopovi đubretarski..., i tako ja naručio Gainward GTS250 za 962.00kn SA DOSTAVOM što u konačnici ispada 10kn jeftinije od Protisa sa dostavom. E sad ono zanimljivo ! Pratim iz dana u dan, 12h dnevno cjenike i pecam kakvu akciju ili bilo šta da uštedim normalno.., te se Gainward pojavio u toj đubretarnici u PONEDELJAK prijepodne i ja odmah naručim te uplatim cifru !
U utorak prijepodne me zovu i kreće muljanje: NOVCI SU SJELI ali joj nemamo kartu više, prodala se, oćete neku drugu ? Imamo Leadtec samo 100kn skuplji

Mislim ja sebi pa hebemu mater kako se nešto moglo prodat kad sam naručio čim se pojavilo, nevjerojatno.... pa dižem se u 8h ujutro već 7 dana i pratim cjenike i koja je vjerojatnoća da je neznam 10 ljudi naručilo prije mene ???

I šta sad, novci su već kod njih ! Lopovi đubretarski oni ciganski na tu kartu i igraju ! Kad ste već upatili novce 99% ljudi će ipak nešto kupit nego se hebati sa povratom love i čekanjem da to sjedne pa tako i ja....

I ništa, reko ok. šaljite mi XpertVision GTS250 za koju treba nadoplatit 66kn. Pošto mi je bila hića da grafa stigne do danas nisam se htio hebati sa povratom iako u konačnici sad 50kn sam spušio spram protisa.

Dogovorim se ja sa tipom da šalje odmah tu XpertVision, bilo je to jučer prijepodne, reko evo idem odmah upatit razliku, istog momenta. Fino uplatim i pošaljem mu na mail dokaz iz banke da sam upatio internet bankarstvom i sad zamisli đubrad onu lihvarsku, smrdljivu, pokvarenu.... đubrad je čekala da sjedne njima na račun tih 66kn i tek danas su mi u 15h poslali grafu !

Znači emte su me ishebali sa lažnim cjenikom i grafom koja misteriozno nestane čim se naruči i uplate novci i još gamad ona pokvarena je čekala da sjedne 66kn iako su već imali mojih 960kn kod sebe !!

Bogme su za mene mrtvi -dabogda im sve izgorilo !!!!
stuc je offline   Reply With Quote