View Single Post
Staro 25.04.2009., 20:06   #1722
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Vuco je dobio Kona volan i gripove, sad je pravi picolovac
Al jedva sam došao nazad do svog bikea kad sam mu dao krug
Je, moram se zahvaliti bulji na lijepoj donaciji. Sad se na jarunu pogledi samo ljepe za njega . Njegov bajk je prejben. Po rupama je guza postojana. Niš ne osjetiš, a prednja vilica hvata i najmanju neravninu. Odličan bajk.
Al glavno da me Buljo proveo malo po Maksimirskoj šumi i njemu je bilo super se spuštat po stazama di vire korjenje veličine bejzbol palice (tak sam se i osjećao nakon vožnje), ali na ravnom me nema. Imam neke semi-slick gume koje idu ko munja, a Buljo ima mesa na gumama debljine prsta.

Inače, jučer prošao preko 100km svakakog terena, vozikao se oko Samobora, Ruda i tako. Fino ide, al neš cvili na prednjem pogonu . Probao voziti također malo skuplji XC bajk, isprobao diskove i tako. IMHO, disk na prednjoj vilici dobro dođe, iza, baš i ne. Barem u mom slučaju i tipu vožnje.

Sad si moram nabaviti ostatak opreme, rukavice, kacigu, alat, rezervnu gumu u tako. Bit će lijepo ljeto, već vidim da sam dobar bajk kupio za svoje potrebe
Još jednom fala Bulji, sad mi bajk ima malo štih Kone i samim time ide brže ofkors.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote