View Single Post
Staro 23.04.2009., 21:12   #102
k0vac3v1c
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 53
2 dawar to je karikirano sluzi kao primjer naravno da bi se trebalo nesto promijeniti. tako sam i ja kupio dionice i spusio kaj bi trebao tuziti lika koji je imao viska i spustio cijenu, pa ja nemam zaradu. prilagodi se ili propadni.

zbog cega bi stalno trebali gledati kako nekoga pokrasti i izmusti mu novac. sigurno da mi je vec dosta specijalnih efekata koji izgledaju ko losa sala a kostaju ko suho zlato, glumaca koji treze 20mil $ i proviziju po filmu, novu verziju programa koja kosta duplo vise a samo je usminkana stara verzija, igrica koje u radjene samo zato da covjek mora kupiti najnoviji hardware kojeg btw igrica ne koristi 20%.

oni actually ocekuju da ja, mi placamo njihovu gramzljivost i bahatost. najveci problem piratstva je taj da ljudi vise ne puse koje kakva sranja i da im je dosta prodavanja magle. kad ljudi pocnu razmisljati javlja se problem.

gunther kod ti ovako ekstar pametan i moralna vertikala naspram mene koji sam .......lopov tebi je ovaj svijet trivijalan. recimo da ti se pokvari auto negdje, vucna sluzba ti otpelja auto kod meh, frajer ti napise racun od 5000kn za svoj rad, koji vrijedi 1000kn a ti nisi imao izbora otici kod svog majstora koji bi naplatio 500kn. ti bi mu platio koliko trazi bez obzira sto je to dijelo precjenjeno ili mu da 1000kn i stero i njega i sve njegove u 100 p m. ako nisi bio u toj situaciji doci ces, pa ces vidjeti da malo ljudskog suosjecanje nema cijenu.
k0vac3v1c je offline   Reply With Quote