View Single Post
Staro 14.04.2009., 14:44   #12
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Pročitajte prvi post. Jel čovjeku radi? Ne. Zašto? Jer ima preslab CPU za taj konkretan film.
Ne nego nije odgovarajuće podesio codek niti koristi odgovarajući player.
Mislim, smiješno je tvrditi radi - proc je ok.., ne radi - proc je ushran.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Neki 1080p materijali će radit kao tebi stuc, a neki ne.
Radit će svaki ako je pravilno podešeno jer da neki ne radi onda bi to napisao a ne se blamirao ovdje, ako za 7mj nisam naletio na 1080p koji ne radi a tjedno pregledam 10-tak filmova pa gdje su ti koji ne rade ??

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Na tom CPU se jednostavno ne isplati riskirat gledat 1080p film pa čak i da radi. Šanse da će u nekom trenutku zatrzat jer je OS odlučio nešto napravit je prevelika.
Ok, ovo može proć.., treba uvjek imat malo rezerve no ako će OS nešto napravit opet će doć do trzanja koji god proc imao. Vidio, doživio sa E6400 koji je valjda dovoljno jak pa sad je i on ushran jer je slika zatrzala usljed odlaska OS-a na "godišnji" ? Biće da je E6400 isto ushran jer ima svega 2MB cachea, nema 12MB, hebiga


edit:

Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Pitam zato jer CCCP dolazi.... ....Ako imaš ffdshow u postavkama za codece trebaš isključiti podršku za H.264/AVC/VC-1, jer je ffdshow lošije rješenje od hardverske akceleracije ili CoreAVCa.
E pa o tome ja pričam, ljudi instaliraju razne CCCP pakove a da pojma nemaju šta su sve stavili na komp i onda proc je shit itd...
Od svega što sam isprobavao samo tri stvari treba:

1. CoreAVC Professional
2. Haali Matroska Splitter
3. KMPlayer - pravilno podešen.

Eventualno može i DivX 7 H.264 jer je bar meni zauzeće proca identično kao sa CoreAVC Professional.

Zadnje izmijenjeno od: stuc. 14.04.2009. u 15:24.
stuc je offline   Reply With Quote