View Single Post
Staro 03.04.2009., 11:42   #108
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor bobby22 Pregled postova
velik sam zaljubljenik u formulu...al moram priznati da od 2002 i stalne promjene pravila mi se polako sve gadi(nije bitno sto sam ferrari fan od kad su bili 4-5 pa do danas),nego jednostano sranje rade od formula!!
sustav bodovanja 10-8-6-5-4-3-2-1 je najveca smrt!!ko je to uveo nek se odma objesi!!Neka bodove vrate na stari sistem 10-6-4-3-2-1 pa da vidimo ko je onda faca...
A sto se tice malog Luisa:najaci bolid 2 sezone(gomila podguzivanja) i stalno mu je netko nesto kriv,jer je on mali i jadan(zalosno al istinito)...Inace po pravilima FIA--trebao je dobit dodatnu utrku diskvalifikacije jer je lagano sucima!

---Pola ljudi niti nekuzi zasto je kaznjen:kaznjen je radi laganja(a ne radi propustanja) jer mu je to duznost..

3.Dopustit okretaje kako ko zeli i kako ko moze(ono nema smisla) dodju na rev limiter i mozes se j....da prostis...

Jos koja sezona i gledat cemo A1-championship(samo zvan F1)...svi isti bolidi!super lol
Slažem se s većinom (navijač McLarena već 11 god) samo bih još htio napomenuti da će uz sva pravila u pripremi za nadolazeće sezone kojima se planira dodatno usporiti bolide uskoro biti zanimljivije otići na nadvožnjak i gledati aute na autocesti kako prolaze!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote