View Single Post
Staro 20.03.2009., 13:59   #24
Kova
***2CROwded***
 
Kova's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Cro
Postovi: 1,610
Ma MLCovi su jeftiniji, ali nekako svi najavljuju 512 GB, ..

Čuj, znam da mi nije laptop neki monstrum ! No po prvi puta u životu bi volio vidjeti što je bottle neck, ako to nije disk !

4 GB RAMA Cruical 667 Mhz, 2x 1.83 GHz, ...

Istina je da možda iskoristivost ne ide na maximum, no to je i dobro, što ne ? Ionako ih treba paziti , a i lako ja danas sutra prebacim taj disk u komp gdje će opet biti usko grlo

Mislim da nije pre skupo $330, za 80 GB MLC, još nisam 100% siguran da si uzmem SLC 64 GB !

Da razmišljam o Sammyiju, ali nekako se sada već nabrijao na Intela ili nešto u tom rangu. Možda kada bi moj laptop podržavao RAID, pa 2 Sammija od 128 GB, e to bi bila jedna od opcija

Navodno A-Data radi neki novi kontroler, i najavljuju bolesni read - write .., a i Solidata ima bolesne performanse, bar tako piše na njihovim stranicama, ali nigdje ne mogu naći nikakav test niti gdje ima za kupiti !

Ništa, prvo mi je cilj nabaviti 2nd hard disk case, našao sam part number, samo nitko ne dostavlja u HR.

Zadnje izmijenjeno od: Kova. 20.03.2009. u 15:29. Razlog: Izmjena :)
Kova je offline