View Single Post
Staro 13.03.2009., 11:19   #87
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Citiraj:
Autor Melani Pregled postova
Pa nije on to tak mislil kak je napisal,samo te provocira ko i uvijek.

The dream koji si ti lik.
Ma nije skužio,trebalo bi 3x pročitati. A sad si burko bome i mene zbunio,cijena nije prenapuhana ali bi trebala biti 200,300kn niža,pa na koji onda qrc nije prenapuhana ako bi niža trebala bit.Onda je. Zezam ja malo,viš kako mel zna.

Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Ima li ta njegova trgovina ime,pa da ja malo škicnem cjenik?
Rasprava je toliko bespredmetna i toliko ste sranja nadrobili da mi je muka i neću uopće da se uključujem.
Navodno ima,celeshop zvan PM . Pošalji mu poruku i raspitaj se, pristojan je,uvijek odgovori.

Šalim se ja malo,vidim da lijepo pričamo,pa da i nastavimo u tom tonu. Ovo su sve tek nagađanja jer se rijetko koja kartica i u praksi ponaša kao na reviewima.Dokaz za to je jadan momak tu s foruma kojemu najobičnija 9800GTX+ kašlje na 550W Corsairu,šta ne da je lol,nego uberlol,a dečko je sve probao.Tako da ne znamo i kako će se ponašati GTS 250 dok netko prvi ne uzme i ne testira.

Burko je objedinio 6 reviewova,potrudio se,veoma je to sve zanimljivo,ali nema do testa na AMD i Intel konfi. To će biti prava stvar recimo phenom vs. quad, 6000+ vs E8400 identičnih taktova.
thedream je offline   Reply With Quote