View Single Post
Staro 04.03.2009., 21:38   #684
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Ovo boldano te dosta opisuje kao vozača,udariti auto na parkingu OMFG.i to koliko sam skontao s tatinim autom?
Imaš koju sliku "raspadnutog" golfa?Jesi išao proslaviti što si rasturio golfa
Bože,koji likovi tu pišu...


Gdje si procitao da sam udario auto na parkingu? Auto sam udario na jednom raskrscu pred 6 godina(13.9.2002., petak 13. ), steta na Lanosu je tako mala da je popravak bio besmislen i nepotreban trosak (doslovno pukotina u plastici duzine 1,5cm). Ustvari sam pogodio Golfa u za njega nezgodno mjesto pa je zato imao vecu stetu od mene(ali opet moja brzina je bila mala i skoro sam ga uspio izbjeci pa steta nije bila katastrofalna). Ja sam bio kriv jer sam mu oduzeo prednost.. jednostavno ga nisam vidio da ulazi u raskrsce (mislim da je i vozio jedno 80 na ulasku u raskrsce, umjesto 50, ali cinjenica je da sam mu JA oduzeo prednost).

Ostala ostecenja na autu su nastala na parkingu (vecinom ljeti po Opatiji) od strane drugih "dobrih" vozaca koji ne znaju smotat na parkingu i koji nisu dostojni ni ostavit poruku s brojem kad ti "naravnaju" cijela zadnja vrata i ogule farbu. A nama novci ne rastu na vrbi da bi mogli svakih 2 tjedna ponovno farbat jedna vrata/branik na autu.

Uglavnom, mozda me bolje kao vozaca opisuje da sam od pocetka svog vozackog staza sakupio preko 250.000km i da je to jedina nezgoda koju sam ikada imao na cesti (a redovito vozim i po ZG i po RI)... pa sad, ne znam tko si ti da sudis o mom vozackom iskustvu i spretnosti. Mozda bi pomoglo da malo bolje procitas sto pisem, a ne da lupas bezveze i sramotis se na forumu(i mene, jos ce ti netko i povjeovati to sto pricas)


No pustimo mi sada mudrovanje tu(samo cu reci da se slazem da ovisi tko i kako vozi i odrzava auto...svi bi oni trebali trajati cca 200-250k km bez vecih ulaganja, a onda ovisi o vlasniku kakav je auto)... kao sto nas supermoderator rece, let's get back on topic....novi auti

Da se osvrnem na thedream-ov post da ce se novi auto razmrdat nakon 50k km po (pretpostavljam) Zagrebu? Ne znam, Clio mi se nije previse razmrdao u 3 godine od kada sam trecinu tjedna u ZG..ali slazem se da su vam ceste ocajne... sva sreca pa se u Rijeci i okolici situacija dosta popravila po tom pitanju u zadnjih 10 godina... vise nije onako ocajno po Zametu niti npr. po Osjeckoj kao pred 7-8 godina..a bo'me nije vise ocajno stanje ni na cesti od Opatije prema Pobrima

Zadnje izmijenjeno od: JC Denton. 04.03.2009. u 21:55.
JC Denton je offline