View Single Post
Staro 04.03.2009., 19:33   #1575
Jeote
Premium
Moj komp
 
Jeote's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: 50km od Zg
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Speedbreaker Pregled postova
znaš kaj bi bilo najbolje?
bilo bi najbolje da razmisliš i kažeš nam za kaj će taj bicikl služit, jer ovako tapkamo u mraku.
ako bi se vozio po gradu onda bi ti preporučio nešto ovako što si ti već napisao.
Cube LTD Cls Comp
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2521
zbog toga što ima uže gume sa manjom površinom prijanjanja tako da pruža manji otpor cesti i brže ide.
ima amortizer za kraće izlete po makadamu.
mislim da te kočnice nebi smjele brinut.kada su ovakve normalne(ne-disk) kočnice ispravne onda je razlika između njih i diskova IMHO mizerna.
meni je bitnija guma u kočenju od kočnica jer ako imaš loše gume onda će kotači blokirat čim takneš kočnicu i nemaš ništa od toga.
a ako bi istraživao nove putove i tomu slično onda neki sa širokim gumama i obavezno amortizer.

kona nema disk.
Ovak..treba mi bajk najviše za po cesti(ak ovo možemo nazvat cestama, tak da sam mislio da bi neki trekking,cross bike bio za mene), svakih par dana 20-30km, a kasnije će se to nadam se povećat.. najviše kaj bi dao je oko 3000kn, premda mislim da mi je i to previše za moje potrebe, al stari pevecikl mi je toliko digao živce da sam odlučio dat malo više para za bike..

Stvarno se ne kužim u bicikle, sve kaj znam to sam pročitao tu na forumu, tak da nemojte ništ zamjerit..

opet mi nije nešt jasno:

kaj nemaju taj Cube i Focus istu veličinu kotača (28") i jako sličnu širinu gume (622x35, 700x35) ak su to te oznake..???

kaj nema focus bolje dijelove za iste novce, pod tim mislim bolji mjenjač (deore-alivio) i nešto malo bolja vilica (Suntour NEX-4610 V2 MLO, lockout - Suntour NEX-4110 ) ???


kak se meni čini Kona dew Plus ima disk, a Kona dew nema disk..??

Imaš možda koji bolji prijedlog za te pare??
Jeote je offline   Reply With Quote