View Single Post
Staro 04.03.2009., 14:55   #673
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
na ovo moram odgovorit

Imam Spectru 1,6 to je Shuma II
školjka je doživjela facelift (farovi i bočni retrovizori) i ima drugačiji motor

auto je 2003. godina evo sad navršila 6g i ima 70k većinom sakupljenih po gradu koji je prepun divnik rupa i ležečih policajaca
na autu nikad ništa nije otišlo, samo toči i vozi
ima još uvijek prve diskove i pločice i nazad prve pakne, amortizeri i opruge su također još uvijek originalni na njoj kao i lamela kvačila.


sorry ali jako ovisi kako voziš auto, znam ljude koji bi i nakovanj polomili
ne možeš se penjat na 20cm visok rinzol, ne možeš preć preko kornjače sa 6-7 banki i onda kukat kak je auto loš jer se ovjes raspao
a znam upravo jednog tipa kojem je prilikom takve vožnje pukla opruga na twingu

dakle ak voziš auto normalo trajat će ti, ako ga lomiš onda nemoj kukat da ne valja kad kao što ti kažeš popuca po šavovima
Pa ima istine u tome što kažeš ali nisam rekao da auto puca po šavovima nego sjedala

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Daewoo Racer 94 god, prva registracija 95, jedna stvar (ne znam koja ali je sitna) otišla i garancija to pokrila, jedini "ozbiljniji" kvar se dogodio kad sam išao na žderonje i tad mi se semering sjebo, ostalo niš, toči i vozi, sad ga godine stežu pa sam morao i drugi semering mjenjat, možda i brtvu glave...

Auto jučer navršio 170 000km.

Toliko o krejcima.
Jel to onaj što otpadaju zadnji točkovi
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
A zamisli, moji doma imaju vec 10 godina star Daewoo Lanos 1.4 SE, 165k km... otisao jedan amortizer na 80k km, zamijenjeni svi plinskim Kayabama... osim toga, auto je toci i vozi... malo je poudaran izvana, jos nije poceo hrđati (manje ili vece ogrebotine s parkinga..i jedno napuknuce na prednjem braniku od udarca u Golf3 koji se raspao u odnosu na moju stetu ), lak jos ima originalni sjaj tamo di nije izgreban .

Jedino sto je pohabano na autu je vozacki pojas na jednom mjestu...stari ga redovito ostavi na vratima i zalupi ... pa je vise puta bio ukljesten bravom, jedva otvorili vrata poslije ... i malo je pohabana ona kozica na mjenjacu odmah ispod dijela gdje se hvata rukom... inace sve na njemu radi kao i prvog dana, cak su zamjenjene samo dvije zarulje od prednjih svjetala. Moram li reci da nas auto nikada nije ostavio na cesti?

Auto je pouzdan do bola, do sada je redovito servisiran u ovlastenom buduci da nam daju ok cijenu servisa... eto, toliko o nekvaliteti korejaca...

E da, izmjenjeni su i prednji diskovi na 140k km... stari su poceli malo trest kod naglog kocenja na brzinama izna 130km/h
Ovo boldano te dosta opisuje kao vozača,udariti auto na parkingu OMFG.i to koliko sam skontao s tatinim autom?
Imaš koju sliku "raspadnutog" golfa?Jesi išao proslaviti što si rasturio golfa
Bože,koji likovi tu pišu...
Veki-os je offline