View Single Post
Staro 03.03.2009., 10:42   #875
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Ajd da se prebacimo na pravo mjesto, mene malo svrbi ona rasprava iz pozivnice, pa da se nadovezem. Idem redom:

Citiraj:
Autor intelcore2quad Pregled postova
ajde prije nego nekoga optuzis pogledaj u faq torenta i vidi da nije bilo razloga za ban.. tako da neznam zasto pitaj njih jer min ratio im je 0,65 aj sam imo 0,666...
Ti mozes imati i 0.00001 pa te nece banati, samo ga moras dignuti u 2 tjedna iznad 0.65.

Ja ga imam na ScL-u i IPT-u. Na prvom ima 30GB up i 0,00kB down, a na IPT-u 498.63 GB uploada i 0.00 kB down. Ajd, na prvom skidas packove i usput dignes nesto, nego drugi... Nemam dokaze da vara pa necu nist reci oko toga, ali... Uploadati pola terabajta, a ne skinuti nista je malo... neobicno. Pa makar cross seedao, uvijek se dogodi da negdje fali nfo ili nesto slicno, pa moras skinuti par kB razlike. A posto je ovdje zicao TL, a mene vec i RevTT i BitMeTV, nekak se pitam od kud je skidao ono sto seeda . Jos sam ga u subotu pitao kak je uspio tako brzo dignuti 100GB u jednom danu, rekao da ima 2 seedboxa, a zaboravio spomenuti kad sam mu davao invajt . Doduse, to bi objasnilo 15MBps na bitmeu, ako je istina, mada mi je sumnjivo ako veli da je imao mali promet, valjda bi dignuo nesto vise?

Isto tak, prije niti 2 tjedna je tu dobio IPT i ocito brzo popusio ban, a od mene u petak na forum.hr. Nisam ga provjeravao, slao mi je jedan proof sa 200GB up i 2GB down sa yuwabitsa gdje je klasa Uploader, ali taj IPT ionak dam bilo kome.

Osim ovog nemam neki dokaz da vara, banan na IPT-u nije (odnosno je, ali nije nakon sto sam ga ja pozvao ) pa sto se mene tice jos uvijek ima benefit of a doubt (ne za pozivnice, nego ovak ), pogotovo ako je stvarno uploader na onom trackeru. Ili je to klasa za usere koji imaju puno uploada? Ne znam, nisam clan tamo.

Ali Mraz ne znam koje proofove je tebi poslao da mu das bitme, jer na temelju onog jednog se meni nije davao revTT, kamoli BitMe . A od onog si lika na forum.hr trazio snatchliste i ostalo

Citiraj:
Autor Valg Pregled postova
Jel za taj BitMe dovoljan dakle ADSL? Il baš traže da je upload neka brutala?
Deda je rekao da je lakse nego na TL-u seedati, ja bas i ne bi rekao, ali pretpostavljam da je to rekao jer moze bilo tko uploadati .
Uglavnom, ja trenutno seedam 5 starijih torrenata ukupno velicine 2.7GB. Aktivni su sad preko tjedan dana i uploadalo se ukupno 0.5GB. Ali neka stoje i par mjeseci, bude se polako vratilo. Mozes ti uploadati svoje stvari, makar skinuo od nekud i tim popraviti ratio.


Jebote, u zadnje vrijeme samo vjestice lovimo

Zadnje izmijenjeno od: kreso7. 03.03.2009. u 10:54.
kreso7 je offline   Reply With Quote