Tema: Tupilo
View Single Post
Staro 27.01.2009., 18:28   #18
Dr.Who
Premium
Moj komp
 
Dr.Who's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 577
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
old school audiofil pljuje po svemu što nije snimljeno na magnetofonskoj traci (sjeća li se itko što je to??!!) ili crnoj plastici!!

ja ipak držim da ima kvalitetnih mp3 kodiranja, dok za video zapis ne toleriram niš osim mpeg2 (DVD format) možda i bluray al još nije to - to....!! jako sam osjetljiv na oštrinu slike ili nedaj bože kockice


mi smo generacija koja je odrasla na cd-u i mp3-u i kao takvi navikli smo na skroz neke druge stvari od starijih generacija.
Ja sam slusao gramofon na poprilicno skupom sustavu i meni to jednostavno ne pase.. Ne treba se tu vrijedjat i prepirat, to je stvar osobnih afiniteta

Sto se videa tice, imam 32" sony crt i nemam potrebu za nista boljim izvorom od HD ripa.. Na monitoru je druga prica..
__________________
Dobri trgovci: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13...


KUPUJEM
Dr.Who je offline   Reply With Quote