View Single Post
Staro 26.01.2009., 08:55   #44
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor sick_boy Pregled postova
Nije problem samo pogrešna dijagnoza nego nedostatak ikakve dijagnostike. Najlakše je reći da je crkla matična, pa u čemu god da je kvar, trošak nabave nove matične pokriti će sve troškove. Problem, također, je što mi prihvaćamo takvo ponašanje pod normalno.

Eh da, radi se o kolegi, kao što rekoh, ne o meni, srećom, jer imam osjećaj da bih im grkljan išćupao da su me probali tako oženiti.
Je li navedeno "kratki spoj" - gdje (najcesce maticna)? Je li naveden card reader - nije li on on-board (maticna)? Da li si pogledao MAPs-ove ili System-to-FRU index prema dijagnostici (gdje je najcesci krivac maticna)? Na osnovu cega bi covjek pomislio da je ista osim - maticne?

Da li bi platio cca 3 radna sata dijagnostike + transport dijelova iz Zagreba + cekanje na dijagnostiku?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote