View Single Post
Staro 12.01.2009., 18:23   #26
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor Pippincro Pregled postova
gle, nemoj slusat ove komentare - grafa je sasvim dobra za tu cijenu kao nova i s garancijom.

Razlika od 9600gso referentne je sta ima 512mb, ali upravo radi toga i radi par sitnica nije podrzana u gpu-z. E sad, ako te to stvarno muci (a nevidim razloga radi cega bi moralo), lijepo imas kontakt od gpu-z na zadnjem tabu i javi se tvorcu i da vidis. Vrlo vjerojatno ce te zamoliti da mu posaljes bios i josh neke podatke i nevidim razloga radi cega nebi mogao biti update u nekoj sljedecoj verziji za tu tvoju grafu.
Lijepo od tebe da si nam se pridruzio ali nastup ti je malo off - covjeka nitko ne napada , drugi mu isto zele dobro i zato tako komentiraju i ne treba ga netko braniti , pa ne grize nitko ovdje Pogledaj temu malo bolje , jer mislim da sam cak dva puta ponovio punu razliku u odnosu na referentnu i najveca razlika je u upola manje shadera a memorija i sabirnica su po meni malo ispod na rang listi razlika , i to bi trebalo dati neku razliku , samo je pitanje kolika ce ta razlika biti
A grafa za tu cijenu je precjenjena , 650kn nije malen novac za grafu , pogotovo ako covjek odvrti malo grafu i priopci nam rezultate pa ispadne da je osjetno slabija od referentne 9600gso koja se moze naci vec za 120kn manje , a upravo sam to procitao negdje na netu za te nove 9600gso hibride i netko je cak napisao da su je trebali nazvati 9500gso ili tako nesto da se ljude ne buni jer se radi o vidljivo slabijoj grafi , samo ni tamo to nije potkrepljeno niti sintetikom .
Router je offline   Reply With Quote