View Single Post
Staro 12.01.2009., 18:12   #25
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
gle, nemoj slusat ove komentare - grafa je sasvim dobra za tu cijenu kao nova i s garancijom.

Razlika od 9600gso referentne je sta ima 512mb, ali upravo radi toga i radi par sitnica nije podrzana u gpu-z. E sad, ako te to stvarno muci (a nevidim razloga radi cega bi moralo), lijepo imas kontakt od gpu-z na zadnjem tabu i javi se tvorcu i da vidis. Vrlo vjerojatno ce te zamoliti da mu posaljes bios i josh neke podatke i nevidim razloga radi cega nebi mogao biti update u nekoj sljedecoj verziji za tu tvoju grafu.

Nadalje mali savjet - klokaj tu 9600gso jer je za to rodjena, dobijes osjetno povecanje u performansama. Atitool skini i sastrane gledaj dal dobijas artifakte, a stabilnost dodatno provjeravaj u 3dmarku/vantage-u. Taktove jednostavno dignes preko nvidia panela (skines onaj njihov software koji se veze na panel - to je pandam ccc i u par klika se sve odvija doslovce). Za pocetak bi preporucio da isprobas ove postavke:

gpu 700, mema 950, shaderi 1700 pa navishe sve. Mozda ce te memorija kociti, ali taktovi gpu-a su tu ionako vazniji.


E da - daj ispuni detaljno moj komp rubriku da vidimo ostatak sistema. Mene tu najvise muci sto gpu-z ocituje da ti grafa radi na x8 propusnosti pci-e umjesto x16
Pippincro je offline   Reply With Quote