View Single Post
Staro 13.12.2008., 11:05   #1217
cruiser
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 93
Evo već 2 mjeseca obilazim forume i dućane u potrazi za 32" TV-om. Rezultat je da sam sad u totalnoj nedoumici. Ono što se sa foruma da zaključiti da je da su stvari previše subjektivne i da se sve treba uzeti sa rezervom. Ono što se iz dućana da zaključiti je ni da nitko ne zna podesiti sliku kako valja(računajući i službene predstavnike) pa je odluka još teža.Obično je u dućanima standardni signal preloš,a nažalost taj će signal još dosta vremena biti najprisutniji. Budući da imam stari masivni regal koji vrijedi barem kao najskuplji Kuro ne pada mi na pamet mijenjati ga pa sam zbog otvora prisiljen ići na 32"(inače bih uzeo 37PV80), a i udaljenost gledatelja je oko 2,5m. Budžet je oko 6500kn. Većinom će se gledati Pal signal i DVD, ali imam i HTCP i puno mkv-a(blaženi rapidshare). Početkom godine stiže i PS3(buraz samo da te podsjetim na obećanje).Mislio sam uzeti Sony 32w4000 na osnovu raznih foruma ali ,kako je tu već neko napomenuo, u praksi on ima uvjerljivo najlošiji sliku(gledano u 2 dućana Santa Domenice) na PAL signalu. Lijepo bih molio ljude koji se kuže i imaju iskustva za pomoć što uzeti.Kada sam već odlučio uzeti 32w4000 i napokon našao dućane gdje ga mogu vidjeti na PAL signalu morao sam odustati,a sada nemam ni volje ni snage da ponovo sve obilazim. Molim zato neki savjet pa ću onda otići to pogledati.
PS
Nani je napomenuo da teba promjeniti sharpness na 32w4000. To sam učinio ali slika se nije bitno popravila. I ostali uređaji su imali jako lošu sliku na PAL pa pretpostavljam da je loš signal(Santa Domenica u Maksimirskoj).
cruiser je offline   Reply With Quote