View Single Post
Staro 07.12.2008., 22:02   #69
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
Siguran sam da Kia pro Ceed u kombiniranoj voznji trosi oko 8-9 litara, ispod toga samo u na autoputu ako je vozis 100-tku.
Taj auto na 120 sa tempomatom moze mrtvo hladno imati <7 litara na duzim relacijama sa klimom. Mrtvo hladno.

Citiraj:
Starci mi imaju polo 1.2 2003 god onaj s okruglim svjetlima. I mislim da je glupo kupovat auto opet u istoj klasi. Stoga sam se odlucil za kompaktnu klasu gdje moze 5 ljudi stat u auto.
Mah. logika ti i nije neka. Kupujes auto za sebe ili za druge ? ajde eventulano da mozes suvozaca strpat. To mi je jedini uvjet. Stovise zao mi je sto mi oba auta nisu coupei samo zato. Imas mjesta da me odbacis? nemam !

Kupi auto koji tebi treba, a ne za vozit pol familije na groblje dvaput na godinu. Ili jos bolje za ''prijatelje'' da stanu kad idete van. To ce tebe kostat, a ne njih. Ako se vozis po gradu, kupi mali auto. Kraj price.

Citiraj:
Nego koje je mišljenje vas cjenjenih strucnjaka o ovoj krizi? Jel bi mogli auti pojeftinit u sljedecih 3 - 6 mjeseci za 10 - 20%? Cuo sam svakakve price i nagađanja pa je red da se i tu informiram!
Ako tako razmisljas neces nikad kupit auto, grafu, stan, cucka, ribice, cipele...

Mozda pojeftine, a mozda i ne. Ono sto znam da ce japancima skocit cijena zbog necega sto sam vec zaboravio, to mi je nedavno prijatelj auto novinar rekao. Sad kolko ima istine u tome - neznam.

Uglavnom nemoj se previse nadati. Radje razmisljaj kako da uđiberiš neki popust...
Fleks je offline