Citiraj:
Autor blondie
mene samo zanima zašto uopće postoje fakulteti i koje budale uopće idu na njih kada po vama:
-daju samo papir, neš ti papira
-daju samo teoretsko znanje, u praksi ne znaš ništa, teba ti još najmanje 20 god iskustva
-učiš i lomiš se 5 god da bi na kraju radnica u dm-a imala veću plaću nego ti
a jednostavno si moga onda završiti neki tečaj i uz malo sreće i puno truda imat bezbroj prilika,šansi itd.. i veliku plaću

|
Ako već izvačiš iz konteksta onda si daj truda cijeli thread pročitati... detaljno.
1. Da daju ti papir, no ne za pedu brisati nego diplomu. Prednosti faksa su spomenute u više postova i da se nezavaravno, faks je uvjek prednost, no ne nužno i garantirani uspjeh.
2. U večini slučajeva(govorim o informatičnim faksovima) da, nije to nešto novo ni se tu imaš što čuditi, isto tako velim, spomenuti su pojmovi kao što je predznanje i ostale "vještine" koje obrazovanje pruža i koje ti se usade tijekom godina studiranja. No kao i sa faksom ili bez faksa treba ti radno iskustvo i praksa. Neki malo više, neki manje, popratno uz faks se obrazuju, pa im je pronalazak posla i samo obavljanje istog poslije faksa, lakše. Možda nekome i treba 20g. no taj onda definitivno treba uzeti komerov "savjet" i baviti se govedarstvom.
3. Za ovo nemam ni komentar...