View Single Post
Staro 27.11.2008., 12:48   #23
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Cataphract Pregled postova
Da. Čitam i ne vjerujem.

Ne ozbiljna firma, već "netko iz ozbiljne firme" ili "netko tko želi naučiti na primjeru ozbiljne". Ne kužim čemu takav uzak pogled.
Uostalom, što nedostaje podforumu mreža? Nekoliko puta to spominješ s visoka.
Ucenje na forumima kako to rade ozbiljne firme je otprilike kao na Rodinom forumu uciti o ginekologiji. Mozes doci do vrijednih informacija, ali i do puno vise totalno bezvrijednih, cak stovise, mogu te uputiti u krivom smjeru.

Ima puno ozbiljnih firma u RH, kao i jako dobre dokumentacije na internetu kao se sto rjesava.

Serveri i mreze? Hm?

Citiraj:
Autor Cataphract Pregled postova
Da, serveri s par tera diskova. Nemam nijedan takav. Imam ih nekoliko s nekoliko tera. Nemam korisnika, imam ih nekoliko stotina. Your point?

Ne, ne radim u salesu, hvala na pitanju. I da, stavio bih još servera kada bih mogao. Servera nikada dosta.
Imas server sa par tera? Super. Kakav je to da guta toliko diskova? Ili si natrpao terabajtne SATA-e u stroj i zoves ga serverom?

S ovakvim zahtjevima, to mu je zadnja preporucljiva stvar.

Citiraj:
Autor Cataphract Pregled postova
Lagao bih kada bih rekao da me to čudi...
Ovo s moderatorom uopce ne kuzim. Oni bi trebali biti nesto special, ili...?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote