View Single Post
Staro 18.11.2008., 13:16   #22
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
pojest će te d.o.o,kao prvo nemaš iskustva a kao drugo nemaš ni z od znanja o poduzetništvu

kad bi to bilo tako lako ja bi sad na havajima ladio jaja a ne šljakao cijeli dan s obzirom da posjedujemo obiteljsku tvrtku već 18 godina,jos uzmi u obzir da nemamo konkurencije na tržištu,pa ni u zagrebu gdje upravo otvaramo

a sad ti nije ni vrijeme za ulaganja,ekonomska kriza je u cijelom svijetu i rizik od gubitka uloženih novaca je po meni trenutno prevelik

pošto si student najbolje ti je otvorit nekakav obrt i servis,taman ćeš radit tek toliko da si plaću zaradiš

ljudi mojih godina,stariji pa i mlađi,vole se zaletavat u ovakve neke egzibicije a onda kasnije trpe posljedice...u poduzetništvu ukoliko imaš svoju tvrtku moraš biti dobar manager,ekonomist,analitičar - pratit stanje na tržištu,tečaj deviza...itd,smisla za trgovinu u maloprodaji,poznavat knjigovodstvo i tako dalje...tako dalje.

prije ovakve avanture obavezno pročitat par knjižurina i raspolagat s nekakvim znanjem,poznavat zakone minusa i plusa!
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote