Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^
Pa naravno kad zdere kaj je sve ovo u ovom topicu DEBELO UNOFFICIAL, da ne kazem ilegalno sa Appleove strane... nitko ti ne garantira niti moze da ce nekome sve raditi kako treba, cak i na 2 identicna stroja (uostalom takvih situacija zna biti i sa Windowsima) 
|
točno, ima nerješivih problema za OSX na PC-u (npr. driver za intel wireless 3945abg chipset), ali uglavnom većinom OSX proradi na većini kanta, s manje ili više truda.
JA recimo trenutno na lapu furam 4 OS-a, od kojih su dva u beti

(XP, Ubuntu 8, W7, i XxX 10.5.5.), i moram priznat da se nisam oreviše pomučio u instalaciji.
Ali ima kombinacija hardwarea koje su stvarno vrlo nezahvalne za OSX, pogotovo neki egzotičniji mbo čipseti...
U stvari, hackintosh je najbolje graditi iz početka - kupiti odgovarajuće komponente prema compatibilitiy listi na OSX86 projectu, uzeti grafu koja se inače ugrađuje u MACove, i to je to, 99% će radit
Jedno pitanje za iskusnije:
koji je ovo program dolje na slici?
Nisam ga našao na onom linku što ga je SU dao, a baš me zanima
